eRaty Santander Consumer Bank


DARIUSZ BUŻDYGAN

Wiek: 38 lat

Na co dzień: pracuję jako mechanik samochodowy

Ulubione kulki:
3xl, krill berry ,kill krill

Karpiowanie jest dla mnie:
jest dla mnie wielką pasją ,której poświęcam ogromną ilość czasu

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: Łowić ryby zacząłem jakieś 27lat temu ,najpierw spławik później feeder,obecnie tylko karpiowanie, bo na resztę nie ma czasu.


Moje karpiowe marzenie: jest łowić, łowić i jeszcze raz łowić,na przepięknych wodach z dzikimi karpiami.

TADEUSZ KWIATKOWSKI

Wiek: 42 lata

Na co dzień: przedsiębiorstwo energetyczne

Ulubione kulki: KrillBerry, Kill Krill, Angry Plum. Dodatkowo zawsze w torbie Nocna Zmora

Karpiowanie: Przede wszystkim odskocznią od trudów dnia codziennego, możliwością odpoczynku w ciszy i spokoju i dlatego też ostrożnie dobieram towarzystwo na wspólne wypady nad wodę. Pasja, hobby. To dobre określenie.

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: Hmmm. Ciężko to określić. Łowię od czasu, gdy skończyłem 5 lat. Wiadomo: spławik, spinning, bat i klasyczny koszyczek. Pierwsze kulki miałem na włosie pod koniec lat 90-tych i to był chyba początek łowienia karpi. Typowej metodzie włosowej poświęciłem się ok. 8 lat temu.

Moje karpiowe marzenie: Móc poświęcić się swojej pasji bez reszty i utrzymać w niej również moją córeczkę, która coraz częściej towarzyszy mi nad wodą. Plan to kilka wód zagranicznych, w których mieszkają największe z naszych miśków i porywalizować z nimi.

WOJCIECH LENDA

Wiek: Lepiej spytać o zdrowie

Na co dzień: staram się uciekać od pracy spędzając każdą wolna chwilę nad wodą.

Ulubione kulki: 3XL kulka legenda i Kill Krill jego moc jest zabójcza :)


Karpiowanie jest dla mnie: ucieczką od świata codziennego, chwilą relaksu i spędzenia czasu na łonie natury. Możliwością poznania wielu ciekawych ludzi. Stylem życia

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: kilka lat temu, jednak ostatnie 2 lata nauczyły mnie bardzo wiele. Złamały wiele "wpojonych" zasad, a wycIągnięte wnioski z porażek pozwoliły dopracować mój "warsztat".

Moje karpiowe marzenie: móc poświęcać jeszcze więcej czasu na łowienie cyprinusów. Oby tych największych chociaż dla mnie każda ryba jest nagrodą za poświęcony czas danej wodzie.

PRZEMYSŁAW BADYNIAK

Wiek: słuszny i szkoda już liczyć :)

Na co dzień: szczęśliwy mąż oraz ojciec. Zawodowo pracuję w przemyśle ciężkim.

Ulubione kulki: Od kilku lat preferuję śmierdziele :) Podstawa to Kill Krill, Devil Krill.

Karpiowanie jest dla mnie: połączeniem pasji z odpoczynkiem. Czas na zasiadce zawsze wykorzystuję na porządki w karpiowym asortymencie, w codzienności nie mam na to czasu.

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: od spotkania nad wodą porażonych wspólną pasją „odmieńców”. Łowiąc ponad 20 lat różnymi metodami w końcu znalazłem to, co bezgranicznie wciągnęło mnie do świata wędkarstwa karpiowego.

Moje karpiowe marzenie: „Zarazić” karpioholictwem moje córeczki i spędzać zasiadki razem z rodziną i znajomymi. Czerpać przyjemność z każdej złowionej ryby, która wracając do swojego domu będzie cieszyć przyszłego „łowcę”, może to będą moje córki? Czas pokaże/

MARCIN TURKO

Wiek: 43 lata

Na co dzień: jestem strażakiem

Ulubione kulki: Lubię nieco pokombinować, ale nad wodę nie ruszam się bez Krillberry i Kill Krill.

Karpiowanie jest dla mnie: doskonałym sposobem spędzenia wolnego czasu i chyba jak dla niejednego – odskocznią od szarej codzienności. Ostatnimi czasy chętnie jeżdżę nad wodę z synem, który w dni wolne od nauki, z zapałem wdraża się w temat wędkarstwa karpiowego.

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: kilka lat temu, gdy wczesną wiosną na zaproszenie kolegów przyjechałem na łowisko w zasadzie tylko z wędkami i 2 kg samodzielnie wykonanych kulek. Zasiadka trwała dwa dni. Złowiłem wówczas cztery karpie: 10,10,12,16 kg i to był „punkt zapalny” Od tego czasu nawet na moment nie wróciłem do innej formy wędkarstwa.".

Moje karpiowe marzenie: Fajnie byłoby poświęcać więcej czasu na zasiadki. Bardzo chętnie zasiadłbym również nad wieloma pięknymi, europejskimi łowiskami. Hmm, może jakaś trzydziestka na macie ? Z marzeniami to trzeba ostrożnie, ponieważ one czasem się spełniają i ….

PAWEŁ FRYDRYCH

Wiek: 26 lat

Na co dzień: Koordynator produkcji.

Ulubione kulki: KrillBerry, Kill Krill

Karpiowanie jest dla mnie: Spełnieniem, gdy integruje się z przyrodą, rybami i ludźmi. Stylem życia, któremu poświęcam jak najwięcej czasu, poza pracą i rodziną.

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: Wędkuje od najmłodszych lat. Początkowo spławik, spinning. Pierwsze zasiadki karpiowe zacząłem w 2011 r. Karpie imponują mnie swoją siłą i urokiem osobistym. Najwięcej nauki daje praktyka więc staram się jak najwięcej czasu spędzać nad wodą. W ciągu tych lat udało się wyholować kilka pięknych karpi lecz zawsze podchodzę z szacunkiem i pokorą do każdej wyprawy.

Moje karpiowe marzenie: Jak najwięcej czasu spędzać nad wodą. Łowić piękne karpie i podziwiać piękno natury.

JUNIOR TEAM

KRZYSIEK TURKO

Wiek: 14 lat

Na co dzień: jestem uczniem gimnazjum

Ulubione kulki: KrillBerry, Kill Krill, Angry Plum

Karpiowanie jest dla mnie: Wielką pasją, którą staram się coraz częściej realizować jeżdżąc z tatą na karpie i poznawać przy tym piękne wody.

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: Kilka lat temu, gdy samodzielnie zacząłem holować karpie będąc z tatą na zasiadce.

Moje karpiowe marzenie: Pojechać za granicę nad wodę gdzie można łowić naprawdę duże ryby. Chciałbym też zdobywać wiedzę oraz poświęcać więcej czasu na to hobby.

AKADEMIA

3 (4).jpg

6 (1).jpg

ŁUKASZ WAWRYSIEWICZ

Wiek: 35 lat

Na co dzień: górnik

Ulubione kulki: gigantica,kill krill,devil krill i angry plum

Karpiowanie jest dla mnie: Odskocznią od życia codziennego,a najbardziej  mnie cieszy to że mój syn również pokochał te hobby

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: Wędkuje od najmłodszych lat,ale karpiarstwem zaraziłem się dokładnie 4 lata temu jak kolega zabrał mnie na pierwszą w życiu wyprawę karpiową.Podczas tej wyprawy pierwszy raz w życiu złapałem amura i to był punkt zapalny :-)

Moje karpiowe marzenie: Moim marzeniem jest odwiedzić zagraniczne łowiska z karpiami 30+

18362151_753572788182625_1392913967_o.JP

DSC_0013_1 (2).JPG

WOJCIECH OLECHNOWICZ

Wiek: 29 lat

Na co dzień: Pracuję na szlifierkach CNC

Ulubione kulki: Nocna Zmora, Gigantica

Karpiowanie jest dla mnie: ucieczką z miasta, bliskością natury, dążeniem do doskonałości, to coś więcej niż pasja.

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: Pierwsze karpie 2008 rok ze stawu u kolegi na działce, w tym samym czasie zatrudniłem się do pracy w firmie w której pracował już doświadczony karpiarz, który szybko mnie wprowadził w świat wielkich karpi :) C&R


Moje karpiowe marzenie: Być, zwiedzać, łowić, doskonalić siebie

18362151_753572788182625_1392913967_o.JP

DSC_0013_1 (2).JPG

ARKADIUSZ MIZERA

Wiek: 

Na co dzień: Kucharz

Ulubione kulki: Scopex Squid , 3XL , NOCNA ZMORA , KILL KRILL

Karpiowanie jest dla mnie: Odskocznia od codzienności , odpoczynek na łonie natury miło spędzony czas w ciszy i spokoju chyba nie przesadzę jak powiem ze to Mój styl życia.


Moja przygoda z karpiami zaczęła się: Wędkarstwem zaraził mnie tata już od najmłodszych lat spędzałem czas z wędka w ręku .Karpiami już tak w 100% zaraziłem się mieszkając w Anglii od 7 lat lowie systematycznie tylko karpie inne wędkowanie już Mnie nie interesuje 


Moje karpiowe marzenie: Fajnie by było pracować nad wodą  heh ... Może kiedyś się uda , resztę marzeń zatrzymam dla siebie żeby się spełniły