Booster "68" Karel Nikl
Booster 68 Karel Nikl
  • Booster 68 Karel Nikl
  • Booster 68 Karel Nikl

Booster 68 Karel Nikl

KN2062125
Ocena 
Booster do zalewania przynęt z serii "68".
32,00 zł
Brutto Dostępnyinfo

Dostępny - produkt dostępny na naszym magazynie.
Zamów - produkt wysyłany z zewnętrznego magazynu, czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Ilość
check_circle

Dostępny

Opis

"W 1968 roku w Czechosłowacji miała miejsce seria wydarzeń, które w negatywny sposób wpłynęły na przyszłość kraju. W tym samym roku wydarzyła się tam jednak także pewna pozytywna rzecz – na świat przyszedłem ja, Karel Nikl.

Liczba 68 użyta jako nazwa mojego nowego produktu nie jest więc przypadkowa. Nieskromnie przyznaję, że stworzyłem te kulki z okazji mojego własnego jubileuszu. Włożyłem w nie nie tylko serce, ale także wszystkie doświadczenia, jakie zebrałem w swojej wędkarskiej karierze. 68 to kulki typu aktywnego, na które złowicie ryby każdej wielkości."

W latach 2017 i 2018, podczas testowania kulek 68 zespół Karela Nikla złowił mnóstwo dużych karpi, wśród których znaleźli się rekordziści ważący około 20 kg. Pochodzili z rzeki Łaby, w której w czasie testów wylądowało chyba najwięcej kulek. Na szczególną uwagę zasłużyła seria sukcesów samego Karela Nikla, dla którego 2018 rok należał do najlepszych sezonów wędkarskich w życiu. Z pomocą nowych kulek 68 złowił mnóstwo pięknych, okazałych karpi, udało mu się kilkakrotnie poprawić własne rekordy, również w kategorii sumów.

Co do receptury, zdradzić Wam możemy tyle, że kulki 68 zawierają mączkę z krabów, raków i krewetek. O więcej szczegółów nie pytajcie – po prostu zaufajcie im! Kolega z teamu Karela, Jirka "Scopex" Majer powiedział mu ostatnio: "Karel, właśnie odnalazłem nową miłość." Tym razem nie chodziło wcale o kobietę, ale o niezwykle atrakcyjne kulki 68!

Boostery Karel Nikl są tworzone z gęstych i płynnych dodatkó, dzięki czemu już gołym okiem widać, że działają na 3 frakcjach. Najcięższe z nich nęcą karpia w okolicy przynęty, a najlżejsze unoszą się praktycznie na powierzchni. Świetnie nadają sie do dopalania kulek, pelletów i ziaren, woreczków Pva i stick mixów. Dzięki dużej gęstości boostery są bardzo wydajne. 

Opakowanie: 250ml
Szczegóły produktu
KN2062125
Opinie

Napisz swoją opinię

Booster 68 Karel Nikl

Booster 68 Karel Nikl

Booster do zalewania przynęt z serii "68".
Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: KN2071039

Producent: Karel Nikl

Booster Squid octopus Karel Nikl

Recenzje: 0

Doskonałe rozwiązanie, które mocno uatrakcyjnia przynęte nawet dla najbardziej ostrożnych karpi. Jest to mieszanka kilku dodatków,która świetnie nadaje się do miksów, pelletów oraz gotowych kulek. 

Cena 32,00 zł
Więcej
Dostępny

Śledź nas na Facebooku