KORDA Products - CARP WORLD Sklep karpiowy

Lista produktów marki Korda Products

KordaŚwiatowy lider produkcji materiałów do wykonywania zestawów końcowych w wędkarskie karpiowym. Szukasz elementów do wykonania przyponu, zestawu końcowego? Nie mogłeś lepiej trafić.

W ofercie marki Korda Products znajdziesz tylko najwyższej jakości; haczyki karpiowe, materiały przyponowe, kółka, łączniki, rurki antysplątaniowe, żyłki karpiowe, materiały PVA, krimp tool, narzędzia i wiele innych akcesoriów do stworzenia skutecznych przyponów karpiowych. W ofercie Korda Products znajdziecie również bardzo popularne piórniki na przypony z serii RigSafe, w różnych wielkościach dostosowane do rodzaju przyponów. 

Aktywne filtry

Indeks: 5060062114843

Producent: Korda Products

Korda N-trap soft 30lb

Recenzje: 0

Chociaż nasze plecionki w otulinie cieszą się ogromnym powodzeniem wśród karpiarzy, nasz zespół ds. rozwoju produktu postawił sobie za zadanie stworzyć jeszcze lepszy materiał. Po ponad dwóch latach badań i testów pojawił się N-trap soft.

Cena 67,60 zł Cena podstawowa 84,50 zł
Dostępny

Indeks: 5060062112399

Producent: Korda Products

Razorblades - nożyczki

Recenzje: 0

Nożyczki Kordy, superostre przeznaczone do cięcia miękkich plecionek. Dzięki jaskrawej rączce łatwo odnaleźć nożyczki zarówno w bagażach jak i w trawie na łowisku.

Cena 36,54 zł
Dostępny

Śledź nas na Facebooku