Dostawa - Carp-World

Nowości


Wysyłka

Wysyłka

Wszystkie produkty zamawiane w sklepie carp-world.pl wysyłane są firmą kurierską DPD.
Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni wolnych od pracy).

Firma kurierska DPD
Zamówienia złożone do godziny 13.00 standardowo realizowane są tego samego dnia. Jeżeli zamówisz towar po godzinie 13.00, towar wyślemy w następny dzień roboczy lub po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie (przy wyborze wpłaty na konto).
Czas dostawy – na ogół 1 dzień roboczy. W przypadku dużej ilości zamówień czas realizacji zamówienia może maksymalnie wydłużyć się do 48 godzin. 
Po spakowaniu przez nas paczki, otrzymasz wiadomość na podany podczas rejestracji adres e-mail, która będzie zawierać numer przesyłki w systemie DPD. Śledzić paczkę możesz również logując się do swojego konta i klikając w wygenerowany tam link. Pierwszy status paczki w systemie śledzenia przesyłek powinien pojawić się w godzinach wieczornych.

Firma kurierska Sposób płatności Waga paczki Koszt transportu
DPD Przelew bankowy,PayU, PayPal do 5 kg 12,50 zł
od 5 kg do 10 kg 14,00 zł
od 10 kg do 20 kg 14,90 zł
od 20 kg do 30 kg 15,50 zł
Płatność przy odbiorze do 5 kg 15,99 zł
od 5 kg do 10 kg 16,99 zł
od 10 kg do 20 kg 17,50 zł
od 20 kg do 30 kg 18,50 zł

Wybierając płatność przy odbiorze zamówienie realizowane jest do 2 dni roboczych. Za zamówiony towar zapłacisz przy jego odbiorze.

Jak pakujemy paczki
Wszystkie produkty wysyłane przez sklep carp-world.pl są bardzo dokładnie pakowane w koperty (bąbelkowe) lub kartony (wielowarstwowe). Kartony zaklejane są taśmą klejącą.
Jeżeli Twoja przesyłka budzi Twoje wątpliwości lub opakowanie jest uszkodzone, sprawdź jego zawartość w obecności kuriera doręczającego. Jeżeli w paczce brakuje zamówionych produktów, lub zostały uszkodzone w trakcie transportu, spisz z kurierem lub listonoszem odpowiedni protokół.