TEAM - Carp-World

Nowości


DARIUSZ BUŻDYGAN

Wiek: 38 lat

Na co dzień: pracuję jako mechanik samochodowy

Ulubione kulki:
3xl, krill berry ,kill krill

Karpiowanie jest dla mnie:
jest dla mnie wielką pasją ,której poświęcam ogromną ilość czasu

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: Łowić ryby zacząłem jakieś 27lat temu ,najpierw spławik później feeder,obecnie tylko karpiowanie, bo na resztę nie ma czasu.


Moje karpiowe marzenie: jest łowić, łowić i jeszcze raz łowić,na przepięknych wodach z dzikimi karpiami.

WOJCIECH LENDA

Wiek: Lepiej spytać o zdrowie

Na co dzień: staram się uciekać od pracy spędzając każdą wolna chwilę nad wodą.

Ulubione kulki: 3XL kulka legenda i Kill Krill jego moc jest zabójcza :)


Karpiowanie jest dla mnie: ucieczką od świata codziennego, chwilą relaksu i spędzenia czasu na łonie natury. Możliwością poznania wielu ciekawych ludzi. Stylem życia

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: kilka lat temu, jednak ostatnie 2 lata nauczyły mnie bardzo wiele. Złamały wiele "wpojonych" zasad, a wycIągnięte wnioski z porażek pozwoliły dopracować mój "warsztat".

Moje karpiowe marzenie: móc poświęcać jeszcze więcej czasu na łowienie cyprinusów. Oby tych największych chociaż dla mnie każda ryba jest nagrodą za poświęcony czas danej wodzie.

MARCIN TURKO

Wiek: 43 lata

Na co dzień: jestem strażakiem

Ulubione kulki: Lubię nieco pokombinować, ale nad wodę nie ruszam się bez Krillberry i Kill Krill.

Karpiowanie jest dla mnie: doskonałym sposobem spędzenia wolnego czasu i chyba jak dla niejednego – odskocznią od szarej codzienności. Ostatnimi czasy chętnie jeżdżę nad wodę z synem, który w dni wolne od nauki, z zapałem wdraża się w temat wędkarstwa karpiowego.

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: kilka lat temu, gdy wczesną wiosną na zaproszenie kolegów przyjechałem na łowisko w zasadzie tylko z wędkami i 2 kg samodzielnie wykonanych kulek. Zasiadka trwała dwa dni. Złowiłem wówczas cztery karpie: 10,10,12,16 kg i to był „punkt zapalny” Od tego czasu nawet na moment nie wróciłem do innej formy wędkarstwa.".

Moje karpiowe marzenie: Fajnie byłoby poświęcać więcej czasu na zasiadki. Bardzo chętnie zasiadłbym również nad wieloma pięknymi, europejskimi łowiskami. Hmm, może jakaś trzydziestka na macie ? Z marzeniami to trzeba ostrożnie, ponieważ one czasem się spełniają i ….

PAWEŁ FRYDRYCH

Wiek: 26 lat

Na co dzień: Koordynator produkcji.

Ulubione kulki: KrillBerry, Kill Krill

Karpiowanie jest dla mnie: Spełnieniem, gdy integruje się z przyrodą, rybami i ludźmi. Stylem życia, któremu poświęcam jak najwięcej czasu, poza pracą i rodziną.

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: Wędkuje od najmłodszych lat. Początkowo spławik, spinning. Pierwsze zasiadki karpiowe zacząłem w 2011 r. Karpie imponują mnie swoją siłą i urokiem osobistym. Najwięcej nauki daje praktyka więc staram się jak najwięcej czasu spędzać nad wodą. W ciągu tych lat udało się wyholować kilka pięknych karpi lecz zawsze podchodzę z szacunkiem i pokorą do każdej wyprawy.

Moje karpiowe marzenie: Jak najwięcej czasu spędzać nad wodą. Łowić piękne karpie i podziwiać piękno natury.

ARKADIUSZ MIZERA

Wiek:

Na co dzień: Kucharz

Ulubione kulki:
Scopex Squid , 3XL , NOCNA ZMORA , KILL KRILL

Karpiowanie jest dla mnie:
Odskocznia od codzienności , odpoczynek na łonie natury miło spędzony czas w ciszy i spokoju chyba nie przesadzę jak powiem ze to Mój styl życia.

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: Wędkarstwem zaraził mnie tata już od najmłodszych lat spędzałem czas z wędka w ręku .Karpiami już tak w 100% zaraziłem się mieszkając w Anglii od 7 lat lowie systematycznie tylko karpie inne wędkowanie już Mnie nie interesuje


Moje karpiowe marzenie: Fajnie by było pracować nad wodą heh ... Może kiedyś się uda , resztę marzeń zatrzymam dla siebie żeby się spełniły

ŁUKASZ WAWRYSIEWICZ

Wiek: 35 lat

Na co dzień: górnik

Ulubione kulki:
gigantica,kill krill,devil krill i angry plum

Karpiowanie jest dla mnie:
Odskocznią od życia codziennego,a najbardziej mnie cieszy to że mój syn również pokochał te hobby

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: Wędkuje od najmłodszych lat,ale karpiarstwem zaraziłem się dokładnie 4 lata temu jak kolega zabrał mnie na pierwszą w życiu wyprawę karpiową.Podczas tej wyprawy pierwszy raz w życiu złapałem amura i to był punkt zapalny :-)


Moje karpiowe marzenie: jest łowić, łowić i jeszcze raz łowić,na przepięknych wodach z dzikimi karpiami.

ERWIN MACUGOWSKI

Wiek: 30 lat

Na co dzień: Kucharz

Ulubione kulki:
3xl, scopex squid, kill kril

Karpiowanie jest dla mnie:
Pasją ktora mnie całkowicie pochłonęła.

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: Kiedy za dzieciaka ojciec kupil mi wędkę i zabrał do kolegi nad staw. Wtedy złowiłem pierwszego karpia wielkosci dloni na chleb z olejkiem do ciast :)


Moje karpiowe marzenie: Zwiedzic najlepsze wody Europy oraz Świata i spotkac się z ich największymi mieszkańcami

JUNIOR TEAM

KRZYSIEK TURKO

Wiek: 14 lat

Na co dzień: jestem uczniem gimnazjum

Ulubione kulki: KrillBerry, Kill Krill, Angry Plum

Karpiowanie jest dla mnie: Wielką pasją, którą staram się coraz częściej realizować jeżdżąc z tatą na karpie i poznawać przy tym piękne wody.

Moja przygoda z karpiami zaczęła się: Kilka lat temu, gdy samodzielnie zacząłem holować karpie będąc z tatą na zasiadce.

Moje karpiowe marzenie: Pojechać za granicę nad wodę gdzie można łowić naprawdę duże ryby. Chciałbym też zdobywać wiedzę oraz poświęcać więcej czasu na to hobby.