Deeper Phone Holder uchwyt do telefonu
Deeper Phone Holder uchwyt do telefonu Zobacz większe

Deeper Phone Holder uchwyt do telefonu

Deeper

4779032950268

Dostępny

Nowy produkt

75,00 zł

Elastyczny uchwyt do telefonu.

Więcej szczegółów

Elastyczny uchwyt do smartfona. Pasuje do wszystkich ordzajów smartfonów i wędek. Wystarczająco miekki aby nie uszkodzić smartfona, a zarazem mocny aby pewnie trzymac go nawet podczas zarzucania wędki. 

Instrukcja obsługi:

  1. Przymocuj uchwyt na smartfona do uchwytu wędki w taki sposób, aby logo Deeper znajdowało się z przodu.
  2. Aby przymocować uchwyt na smartfona do uchwytu wędki, użyj uszczelek typu o-ring. Przymocuj uszczelkę typu o-ring do pomarańczowego plastikowego haczyka, rozciągnij ją na uchwycie wędki i przymocuj do kolejnego plastikowego haczyka.
  3. Po przymocowaniu uchwytu umieść w nim telefon. Delikatnie przymocuj cztery silikonowe zaczepy do każdego rogu telefonu. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio przymocowane.
  4. Zanim zarzucisz wędkę, potrząśnij nią kilka razy, aby upewnić się, że uchwyt na smartfona właściwie spełnia swoją funkcję.
  5. W systemie iOS możesz używać uchwytu na smartfona w dwóch położeniach (poziomo i pionowo), aby dostosować wyświetlanie danych echosondy na ekranie smartfona. W systemie Android domyślnym ustawieniem jest położenie poziome.

UWAGA: Producent nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody lub straty spowodowane korzystaniem z uchwytu na smartfona. Zabrania się demontażu i modyfikowania produktu. Producent nie ponosi żadnej odpowiedzialności za awarie lub uszkodzenia spowodowane demontażem lub modyfikowaniem produktu.

* Pola wymagane    

Inne z tej kategorii