Deeper Sonar SMART - Echosonda Bezprzewodowa
Nowy Deeper Sonar SMART - Echosonda Bezprzewodowa Zobacz większe

Deeper Sonar SMART - Echosonda Bezprzewodowa

Deeper

4779032950428

Dostępny

Nowy produkt

599,00 zł

Wielofunkcyjna, bezprzewodowa echosonda.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 599 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 599 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 11,98 zł.

ECHOSONDA BEZPRZEWODOWA DEEPER SONAR SMART

Deeper Sonar Start to echosonda dla poczatkujących lub średnio zaawansowanych wędkarzy. W odróżneniu do swoich starszych i bardziej "wypasionych braci" jest znacznie tańszy a przez to dostepniejszy dla szerszego grona wędkrzy. Deeper START jest również lżejszy (tylko 60g) - co znacznie ułatwia zarzucanie szczegolnie jeżeli nie dysponujemy specjalistycznym wędziskiem typu SPOD. Depper START korzysta z połączenia Wi-Fi o zasięgu 50m. Zapewnia odczyt do 50 metów głębokości. Wodę skanuje stożkiem 40 stopni o czestotliwości 120 kHz co zapewnia szerokie i dokładne skanowanie wody. Deeper START posiada podstawowy tryb przedstawia ikony, głębokości, alarmy, rozmiary ryb i głębokość dna oraz profil. Nadaje się do zarzucaniaa z brzegu, mostu lub molo. Użyj GPS telefonu, aby oznaczyć i zapisać punkty aktywne za pomocą notatek. Wszystkie dane zostały zachowane na naszym serwerze w chmurze, więc nigdy je nie stracisz. Tryb historii do przeglądania wszystkich skanów: wszystkie zapisane skany mają lokalizację, temperaturę, datę, godzinę. Przeglądaj i udostępniaj wszystkie skany na dowolnym urządzeniu lub komputerze

Inteligentne wędkarstwo

Aplikacja Deeper jest kompatybilna z większością iOS i Android smartfonów lub tabletów, więc możecie łatwo aktualizować swoje urządzenie w dowolnym momencie. Dostaniecie najnowsze funkcje i polepszycie wydajność echosondy utrzymując ją zaktualizowaną z najnowszym oprogramowaniem. Dołącz do inteligentnej społeczności wędkarzy i inspiruj innych, dzieląc się Swoimi rybami!

Dane techniczne
Zasięg Wi-Fi: 50m
Rozmiar: 6,5 cm średnicy
Kompatybilność: iOS od wersji 8.0 i Android od wersji 4.0 w górę
Budowa: ABS
Masa: 60 g
Połączenie: Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi
Głębokość maks./min.: 165 ft (50 m) / 2 ft (0.5 m)
Temperatura: Czujnik temperatury wody
Jednostka temperatury: Celsjusz / Fahrenheit
Temperatura robocza: od -0°C do 40°C
Akumulator: Litowo-polimerowy
Typ echosondy: Pojedyńcza wiązka
Zasilacz: 110V / 240V. Micro USB.
Częstotliwość: 120 kHz (40°)
Kolor: Pomarańczowy + Czarny

* Pola wymagane    

Inne z tej kategorii