FLAJZAR - Sygnalizator + Centralka - Fishtron Q9-TX 2+1 SET

Nowości

Fishtron Q9-TX 2+1 SET - Sygnalizator + Centralka Zobacz większe

Fishtron Q9-TX 2+1 SET - Sygnalizator + Centralka

Flajzar

FL_Q9TX21

Zamów

Nowy produkt

1 420,00 zł

Rozróżnia tonem jak i wizualnie kierunek brania. Posiada bardzo szeroką skalę ustawienia czułości, tonów i głośności. MUTE funkcja jest nowością, krótkie naciśnięcie przycisku powoduje wyłączenie wszystkich dźwięków

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1420 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 1420 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 28,40 zł.

FLAJZAR - Fishtron Q9-TX 2+1 SET FISHTRON

Q9-TX to urządzenie całkowicie wodoodporne. Rozróżnia tonem jak i wizualnie kierunek brania. Posiada bardzo szeroką skalę ustawienia czułości, tonów i głośności. MUTE funkcja jest nowością, krótkie naciśnięcie przycisku powoduje wyłączenie wszystkich dźwięków. Jest on używany do spokojnego ułożenia wędki.. Funkcja się po prostu anuluje, lub następuje automatyczne wyłączenie po czasie 60 sekund. Sygnalizator ten wyposażony jest w moduł składający się z kilku diod, które w bardzo wyraźny i nowatorski sposób pokazują kierunek brania. W zależności od tego czy mieliśmy do czynienia z pociągnięciem żyłki od lub do brzegu, pozostaje na około 20 sekund zaświecona część górna lub dolna modułu z diodami. Istnieje również możliwość całkowitego wyłączenia diody. Posiada dwa złącza dla zewnętrznych nadajników i swingera. Wszystko jest kontrolowane przez nowoczesny mikroprocesor, aby zapewnić długi czas pracy baterii FISHTRON Q9-TX ma wbudowany potężny nadajnik, do kilkuset metrów! Współpracuje z nowym, nowoczesnym odbiornikiem Q-RX2. FISHTRON Q-RX2 to nowa centralka która posiada lepszy zasięg, nowe kodowanie, dużo funkcji i super design. Nowoczesny design, wbudowana antena, całość jest ogumowana, która dobrze przylega do ręki. Można ją nosić na smyczy lub położyć na stoliku. Można podłączyć aż cztery sygnalizatory Fishtron Q9 TX. Możliwe jest podłączenie trzech alarmów Q PIR2, które mogą zabezpieczać nasze miejsce, auto lub ponton. Wbudowana jest lampka LED, która automatycznie zaświeci się przy braniu lub posłuży nam przy nocnym powrocie z sąsiedniego stanowiska :). Zaopatrzona jest w jedną AAA baterię, dzięki której nowoczesna elektronika ma dużą wytrzymałość. Inteligentna sygnalizacja stanu baterii z wcześniejszym powiadomieniem o jej wymianie. Sygnalizatory dostępne są w kolorach diod: niebieski, czerwony, zielony i żółty.

Zestaw zawiera:

  • 2 x Fishtron Q9-TX
  • 1 x Centralka FISHTRON Q-RX2
  • 1 x kuferek

 

Produkt objęty jest 3 letnią gwarancją producenta.

* Pola wymagane    

Inne z tej kategorii