Hemp Oil CC Moore
Hemp Oil CC Moore Zobacz większe

Hemp Oil CC Moore

CC Moore

CC92436

Zamów

Nowy produkt

43,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 43 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 43 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,86 zł.

Czysty olej ekstradowany z nasion konopi. Jest bogaty w witaminy, minerały, oleje Omega 3, 6 i 9 i jest uznawany za cenne źródło wielu nienasyconych kwasów tłuszczowych. Wykorzystywany w przemyśle spożywczym dla zdrowia ludzi ze względu na swoje właściwości przeciwutleniające, olej konopny jest znany jako wspaniały dla ryb i jest głównym traktorem. Olej konopny może być dodany do wielu produktów, zarówno samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami i jest idealny do stosowania jako zalewa do kulek, do stick mixów, spod mixów , a także do mieszanek typu stick, metolowych, gruntowych czy zanętowych. 

Zalecany poziom  w base mixach wynosi 20-30 ml / kg. (Nie rozpuszcza P.V.A)
Wskazówka:
Będąc bardzo rzadkim olejem, olej z konopi jest szczególnie lekki i dlatego może zmniejszyć gęstość przynęty. 

Poprzez zanurzenie siatki P.V.A.  w nim może być wystarczająco lekka, aby usiąść na chwastach lub roślinach na dnie jeziora / rzeki, zapewniając doskonałą prezentację w obszarach, w których ryby czują się bardzo bezpiecznie - co pozwoli Tobie przechytrzyć te najostrożniejsze - największe ryby!
Pojemność: 500ml

* Pola wymagane    

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Inne z tej kategorii