Krill Amino Compound CC Moore
Krill Amino Compound CC Moore Zobacz większe

Krill Amino Compound CC Moore

CC Moore

CC92412

Zamów

Nowy produkt

59,90 zł

Płynny extrakt kryllowy.

Więcej szczegółów

Pożywny extrakt z kryla. Ten niezwykle bogaty w składniki odżywcze skorupiak dostarcza wysokie poziomy niezbędnych białek, witamin, aminokwasów i przeciwutleniaczy - nawet w stanie naturalnym, ale został znacznie zwiększony podczas produkcji tego wyjątkowego związku aminokwasów.

Podczas produkcji tego płynnego pokarmu, kryl zbiera się, miesza z miazgą, następnie frakcja białkowa ekstrudowana i ostatecznie hydrolizowana za pomocą enzymu w celu zwiększenia jego dostępności i strawności.

Uzyskany płyn jest naprawdę niewiarygodnie atrakcyjny, ponieważ jest bogaty w silne rozpuszczalne składniki odżywcze, które wytwarzają silny wodny sygnał pokarmowy w dowolnej temperaturze wody.

Dostarczając głęboki aromat drożdżowo-rybny i charakterystyczny słony smak, Krill Amino również stymuluje apetyt ryb poprzez dostarczanie wysokiego poziomu wolnych aminokwasów w połączeniu z istotnymi dla zdrowia substancjami odżywczymi, takimi jak kantaksantyna - niesamowity przeciwutleniacz.

Gęstość tego silnego związku aminokwasów daje również inną wielką przewagę. Po nałożeniu na przynętę, która znajduje się na dnie, wyleje się do mułu, gliny lub żwiru na jeziorze lub dnie rzeki, zachęcając ryby do pobierania , gdyż zbierają sygnały pokarmowe długo po położeniu zestawu.

Opakowanie: 500ml

* Pola wymagane    

Inne z tej kategorii