Zawodowo na Nowakach - Carp-World

Zawodowo na Nowakach

Zawody Puchar PFWK 2018 odbyły się w dniach 26-29 kwietnia 2018r. Nasza ekipa wystartowała w składzie Wojciech Lenda i Łukasz Wawrysiewicz.

„Łowisko Nowaki nie należy do łatwych łowisk. Zawody zaczęły się bardzo obiecująco, bo już o godzinie 19 zameldował się pierwszy smakosz Devil Krilla. Zestawy wywożone były na dwie głębokości 4m i 6m. Niestety przez kolejne godziny nie mieliśmy ani pika, ogólnie nikt nie łowił z naszego brzegu.

Wiedząc że inne ekipy z drugiego brzegu dołowiły  kilka rybek, zmusiło to nas do zmiany taktyki. Zestawy które kładliśmy na 6m zostały zasypane kulkami i pelletem Kill Krill. Na włosie wylądowała pojedyncza kulka 21mm z serii „Kulki w dipie”. O godzinie 5 rano słyszymy piękny pisk sygnalizatorów u Wojtka, na macie melduje się piękny karp pełnołuski który dał nam naprawdę popalić. Trzeba przyznać że ryby na Nowakch naprawdę należą do bardzo walecznych ryb.

Zawody uważamy za bardzo udane, udało się wyholować dwa piękne karpie o wadze 12.74kg i 15.09kg, co dało nam w ogólnej klasyfikacji wagowej 3 miejsce.

Dzięki temu że ryby nie chciały współpracować z naszym brzegiem poznaliśmy, super chłopaków z sąsiednich stanowisk z którymi miło spędzaliśmy czas.

Pozdrawiamy”

Łukasz Wawrysiewicz, Wojciech Lenda – Carp-World Team