Nocne karpie - Carp-World

Nocne karpie

Wielu z nas nie może poświęcić się częstym kilkudniowym zasiadkom, a wybranie się na kilka godzin nad wodę wydaję się bez sensu. Jednak nie dla mnie! Kolejny raz udowodniłem sobie, że warto wyskoczyć na kilka godzin.

Tego dnia nad wodą zameldowałem się około godziny 20stej. Łowisko dobrze mi znane, więc od razu dwa zestawy powędrowały w te bankowe miejsca. Trzeci kij postanowiłem wywieść "przed siebie".

Jak się później okazało na efekty nie trzeba było długo czekać. Już po około godzinie pierwszy strzał. Mam pierwszą rybę! Szybkie ważenie, zdjęcie i wędka znów ląduje w tym samym miejscu. Jeszcze nie ochłonąłem po pierwszej, a z kołowrotka już jedzie. Kolejna ryba, kolejne szybkie ważenie i zdjęcie. Trzeba układać się do spania, niedługo zacznie świtać, a z samego rana muszę wyruszyć do pracy. Nie zdążyłem jeszcze dobrze ułożyć się w łóżku, a kolejny raz paraliżuje mnie dźwięk sygnalizatora. To już było oczywiste, że nie wyśpię się do pracy.

Najważniejsze było to, że wracam w stu procentach zadowolony. Na tej zasiadce ryby które udało mi się złowić ''posmakowały'' w Kill Krill'u 18mm podwieszone pop-upem MGS 15mm. Zestawy zostały zasypane kulkami o tym samym smaku z niewielką ilością orzecha tygrysiego i dopalone CSL Mixer - Natural.Z pozdrowieniami

Arek Mizera

Team Carp World Team