2 razy 20+ - Carp-World

2 razy 20+

karpiowa zasiadka, catch report, złów i wypuść, nebesak, łowisko karpiowe
Po raz pierwszy na łowisko Nebesak wybrałem się w lipcu tego roku. Była to moja pierwsza wyprawa na zagraniczne łowisko, ale woda tak mi przypadła do gustu, że tym razem była to już moja czwarta zasiadka w tym miejscu. Spakowałem graty, zabrałem swoja niezastąpioną lepszą połówkę i wyruszyliśmy na całe 5 dni słodkiego lenistwa nad wodą.
Była to świetna okazja aby przetestować prezent od Karela Nikla. Kule, które Karel nazwał 68 początkowo mnie nie przekonywały ale wiedziałem, że  kryją w sobie jakiś sekret lub tajną broń. Postanowiłem zaryzykować i na jeden zestaw założyłem tajemniczą kulkę na włos. Zestaw zasypałem grubym pelletem i kulkami Massive Feed Squid Octopus, które dopaliłem boosterem 68. Sam byłem ciekawy co z tego zestawu pojedzie.Długo nie musiałem czekać na pierwsze efekty. Już po wyholowaniu wiedziałem,  że złowiłem grubą rybę, ale sam nie dowierzałem gdy zważyliśmy karpia. Waga pokazała dokładnie 22,1kg. Nie mogłem w to uwierzyć!

Byłem przekonany, że to co najlepsze na tej zasiadce mam już za sobą i mogłem się położyć spokojnie spać. Długo nie mogłem zasnąć, gdyż cały czas nosiły mną emocje.
Kolejne rybki były dopełnieniem mojej zasiadki, 2 rybki udało mi się złowić na zig riga, ale cały czas myślałem o złowionej dwudziestce. Chce znowu poczuć te emocje… i jedzie znowu z tego zestawu. Zaczynam się cały trząść, widzę wielką rybę i czuję podobne emocje. Już wiem, że złowiłem kolejną 20+, sam w to nie wierzę co się dzieję. Dopiero po chwili kiedy ochłonąłem ważę rybę i miałem rację!  Waga pokazała 21.8 kg!Jestem w szoku! To najlepsza zasiadka na jakiej byłem, w sumie złowionych 12 ryb, w tym aż dwie 20+.
Kule mają moc!

Pozdrawiam
Erwin Macugowski - Carp-World Team