READY pasta 3XL 250 g

Nowości

3XL READY pasta 250 g Zobacz większe

3XL READY pasta 250 g

Karel Nikl

KN2083653

Dostępny

Nowy produkt

32,00 zł

Nowa seria gotowych past do użycia. W ich składzie nie ma wody!! Dzięki czemu w każdej chwili możesz jej użyć. Pasty nie wysychają w pojemniku, przed użyciem wystarczy zagnieść ją w dłoni, jeżeli jest zbyt twarda. Idealnie sprawdzają się przy połowie karpi wyróżniając naszą przynętę spośród innych.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 32 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,64 zł.

READY pasta 3XL 250 g

Nowa seria gotowych past do użycia. W ich składzie nie ma wody!! Dzięki czemu w każdej chwili możesz jej użyć. Pasty nie wysychają w pojemniku, przed użyciem wystarczy zagnieść ją w dłoni, jeżeli jest zbyt twarda. Idealnie sprawdzają się przy połowie karpi wyróżniając naszą przynętę spośród innych. Ich szybka praca pomoże nam dużo szybciej zwabić karpie. Dzięki czemu jest niezastąpiona na zawodach, krótkich zasiadkach czy łowieniu z marszu. Gotowe pasty nie różnią się, od poprzednich, które były w zestawie zrób to sam. Dzięki wielu próbom i testom udało nam się stworzyć produkt gotowy do łowienia. Nie musisz teraz męczyć się i wyrabiać ciasto, co niektórym sprawiało kłopot. Pasty możesz używać w każdych warunkach, możesz oblepić nią ciężarek, czy też przynętę znajdującą się na włosie. Pasta nie spada podczas rzutów. Stworzyliśmy kilka aromatów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

* Pola wymagane    

Inne z tej kategorii