eRaty Santander Consumer Bank


Płatności

Metody płatności

Sklep internetowy www.carp-world.pl akceptuje następujące formy płatności:

Przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z podsumowaniem zamówienia i danymi potrzebnymi do wpłaty. Zamówienie będzie realizowane dopiero po zaksięgowaniu odpowiedniej sumy na koncie carp-world.pl. Czas realizacji takiego zamówienia jest więc dłuższy o kilka dni potrzebnych na przelanie pieniędzy przez klienta i zaksięgowanie ich na naszym rachunku. Aby uniknąć dodatkowych opóźnień, w tytule przelewu podaj numer zamówienia, który otrzymałeś w e-mailu potwierdzającym zamówienie. Jeżeli nie otrzymamy wpłaty w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia, wyślemy Ci przypomnienie na adres e-mail podany przez Ciebie przy składaniu zamówienia lub skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jeżeli nie otrzymamy wpłaty w ciągu 14 dni od daty złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane.

Wpłaty należy realizować na rachunek:

Nr konta (IBAN): PL67 1050 1575 1000 0091 3404 4958
Kod BIC (Swift): INGBPLPW
Nazwa i adres odbiorcy: CARP-WORLD ul. Balonowa 13/1, 54-1129 Wrocław
Nazwa banku: ING Bank Śląski

Płatności elektroniczne PayU

Po wybraniu tej metody płatności, jesteś automatycznie przenoszony na stronę wybranego banku. Masz 15 minut na dokonanie płatności. Jeżeli cała procedura przebiegnie poprawnie, od razu przystępujemy do realizacji zamówienia. Jeżeli pojawią się problemy, skontaktujemy się z Tobą po kilku dniach telefonicznie lub na adres e-mail podany przez Ciebie przy składaniu zamówienia.

Przeczytaj czym jest PayU

Płatności elektroniczne PayPal

Jeżeli wybierzesz tą metodę płatności, po potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na stronę logowania do serwisu PayPal. Do realizacji zamówienia przystąpimy niezwłocznie po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie PayPal. Jeżeli pojawią się problemy, skontaktujemy się z Tobą po kilku dniach telefonicznie lub na adres e-mail podany przez Ciebie przy składaniu zamówienia.

Przeczytaj co to jest PayPal

Płatność przy odbiorze

Zamówienia płatne przy odbiorze są niezwłocznie realizowane. Za takie zamówienie zapłacisz kurierowi lub listonoszowi bezpośrednio przy odbiorze. Całkowitą kwotę, o którą poprosi Cię kurier lub listonosz, możesz zobaczyć w podsumowaniu zamówienia w sklepie carp-world.pl i w wiadomości e-mail potwierdzającej zamówienie.