Śpiwory i narzuty karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy
Śpiwory i narzuty

Śpiwory i narzuty

Śpiwory i narzuty karpiowe to kolejny niezbędny sprzęt karpiowy na dłuższe zasiadki. W ofercie znajdziecie śpiwory całoroczne, które zapewniają maksymalny komfort w każdych warunkach i utrzymują ciepło nawet w najchłodniejsze dni podczas zasiadki karpiowej, a także śpiwory z przeznaczeniem na cieplejsze pory roku, które są wykorzystywane zazwyczaj od wiosny do jesieni. Dobrze dopasowany śpiwór karpiowy powinien być dostosowany do łózka karpiowego, wielkości użytkownika oraz pory roku na jaką ma być przeznaczony. W tym dziale znajdziecie także bardzo wygodne poduszki karpiowe oraz środki do prania i czyszczenia śpiworów. 

Aktywne filtry

Indeks: TR208232

Producent: Trakker Products

365 Śpiwór Trakker Products

Recenzje: 0

Śpiwór 365 jest typowym śpiworem na wszystkie pory roku, z wielowarstwowa konstrukcją, wodoodpornym materiałem zewnętrznym Aquatexx oraz wypełnieniem Q7 zapewniające najwyższą wydajność podczas większości testów. 

Cena 1 125,00 zł
Obecnie brak na stanie

Indeks: TR209402

Producent: Trakker Products

Poduszka Large Pillow Trakker Products

Recenzje: 0

Chcemy aby tylko ryby i sygnalizatory nie pozwalały Wam spać na rybach, a nie Twoje łóżko czy śpiwór. To, że jesteś na rybach nie oznacza, że musisz iść na kompromis. Komfort podczas snu to podstawa.

Cena 112,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku