Żyłki Awa-shima/ Awas - CARP WORLD Sklep karpiowy

Lista produktów marki AWA-SHIMA

AWA SHIMA
Japońska marka oferująca wysokiej jakości sprzęt wędkarski do wszystkich metod połowu. Producent szerokiego asortymentu do wszelkich rodzajów wędkarstwa począwszy od wędzisk, poprzez kołowrotki, bardzo popularne żyłki, skończywszy na haczykach. Awa-shima jest znaną i cenioną marką na całym świecie.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Indeks: AS030-24-22

Producent: AWA-SHIMA

CAMO QUATTRO 600m

Recenzje: 0

Wysoce specjalistyczna żyłka do wszelkich metod gruntowych. Numer 1 na rynku żyłek gruntowych. Prawdziwy system kamuflażowy - (4 Colors Instant Camuflage System) mieszanina czterech płynnie zmieniających się kolorów maskujących. Jedna z najlepszych na rynku żyłek, której barwy sprawiają że staje się niewidoczna na dnie wśród roślin, kamieni, korzeni, itp.

Cena 60,80 zł Cena podstawowa 76,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: AS030-22-028

Producent: AWA-SHIMA

ION Power Browny Karp 1200m

Recenzje: 0

Żyłka ze specjalnego Novamid Mitsubishi NT 70 polimeru opracowana do połowów karpi. żyłka jest doskonale gładka i ma wysoką wytrzymałość w węźle, ma kolor brązowy gnijącego liści dla niskiej widoczności w każdych warunkach oświetleniowych.

Cena 73,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: AS030-23-025

Producent: AWA-SHIMA

REFLECTOR CARP 600m

Recenzje: 0

Wysoce specjalistyczna żyłka karpiowa. Jedna z najlepiej sprzedających się żyłek karpiowych w Europie. Inżynierowie Awa-Shima dzięki nowatorskim rozwiązaniom i zostosowanej technologii (Light Refraction Instant Camuflage System) stworzyli produkt, który nie ma swojego odpowiednika na rynku. ION POWER Reflector Carp potrafi zmieniać swój kolor

Cena 57,00 zł
Więcej
Dostępny

Śledź nas na Facebooku