Kulki proteinowe zanętowe - CARP WORLD Sklep karpiowy
Kulki zanętowe
Kulki proteinowe zanętowe - CARP WORLD Sklep karpiowy

Kulki zanętowe

Karpiowe kulki proteinowe do nęcenia, są wysoce atrakcyjne dla karpi, gdyż zawierają duża ilość odżywczych składników atrakcyjnych dla karpi.  Tworzone głównie na bazie odżywczych mączek rybnych, składników pochodzenia rybnego i atrakcyjnych aromatów przypominają karpiom ich naturalne pożywienie dlatego tak chętnie je pobierają. Kulkami zanętowymi możemy nęcić w miejscu zestawu, dodawać do mieszanek w całości lub w wersji pokruszonej, do woreczków PVA lub nęcić przy pomocy rakiety zanętowej. Kulki proteinowe to najbardziej popularna przynęta na karpie.  Dostępne są w wielu średnicach  oraz w szerokiej gamie aromatów rybnych i słodkich. 

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-54 z 54 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: KN2099340

Producent: Karel Nikl

READY boilie KRILLBERRY - 3kg Karel Nikl

Recenzje: 0

Już od jakiegoś czasu mieliśmy poczucie, że w naszym asortymencie brakuje wyrazistej owocowej kulki. Nie chcieliśmy iść w stronę klasycznych smaków, które są już wśród karpi dobrze znane i na podstawie doświadczeń uważamy, że ich działanie nie jest aż tak wyjątkowe.

Cena 209,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KN2093683

Producent: Karel Nikl

READY boilie Kill Krill - 3kg Karel Nikl

Recenzje: 0

Prace nad recepturą Kill Krill trwały nieprzerwalnie od ponad roku. Przetestowaliśmy dziesiątki różnych składników, płynnych dodatków, mączek, ekstraktów dzięki czemu możemy zaoferować naprawdę doskonałe kulki proteinowe!

Cena 205,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: KN2000947

Producent: Karel Nikl

READY boilie 3XL 3kg Karel Nikl

Recenzje: 0

Legenda, której nie trzeba opisywać. Kulki 3XL to prawdziwy killer na większośc europejskich wód. Dzięki unikalnej metodzie konserwacji nie różnią się prawie wogóle od kulek mrożonych. Kulki stworzone w oparciu o bardzo bogaty miks kilku mączek rybnych z dodatkiem ziaren i ostrych przypraw, które są wyczuwalne w intensywnym zapachu.

Cena 230,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: KN2076174

Producent: Karel Nikl

Massive Feed Fish meal - Squid & Octopus 5 kg

Recenzje: 0

W tym sezonie odpowiedzieliśmy na potrzeby klientów, którzy potrzebują dużo nęcić. Opracowaliśmy korzystnie ekonomiczne kulki proteinowe. Przeznaczone są do wstępnego nęcenia, jak i do sytuacji, w których musisz zatrzymać ryby w łowisku i musisz użyć do tego sporej ilość przynęty.

Cena 140,00 zł
Więcej
Brak na magazynie

Indeks: KN2036745

Producent: Karel Nikl

Massive Feed Bird food - Ananas 5kg Karel Nikl

Recenzje: 0

W tym sezonie odpowiedzieliśmy na potrzeby klientów, którzy potrzebują dużo nęcić. Opracowaliśmy korzystnie ekonomiczne kulki proteinowe. Przeznaczone są do wstępnego nęcenia, jak i do sytuacji, w których musisz zatrzymać ryby w łowisku i musisz użyć do tego sporej ilość przynęty. Kulki proteinowe o smaku i aromacie ananasa. 

Cena 140,00 zł
Więcej
Dostępny

Śledź nas na Facebooku