Kulki proteinowe zanętowe - CARP WORLD Sklep karpiowy
Kulki zanętowe
Kulki proteinowe zanętowe - CARP WORLD Sklep karpiowy

Kulki zanętowe

Karpiowe kulki proteinowe do nęcenia, są wysoce atrakcyjne dla karpi, gdyż zawierają duża ilość odżywczych składników atrakcyjnych dla karpi.  Tworzone głównie na bazie odżywczych mączek rybnych, składników pochodzenia rybnego i atrakcyjnych aromatów przypominają karpiom ich naturalne pożywienie dlatego tak chętnie je pobierają. Kulkami zanętowymi możemy nęcić w miejscu zestawu, dodawać do mieszanek w całości lub w wersji pokruszonej, do woreczków PVA lub nęcić przy pomocy rakiety zanętowej. Kulki proteinowe to najbardziej popularna przynęta na karpie.  Dostępne są w wielu średnicach  oraz w szerokiej gamie aromatów rybnych i słodkich. 

Aktywne filtry

Indeks: KN2099371

Producent: Karel Nikl

READY boilie KRILLBERRY - 3kg Karel Nikl

Recenzje: 0

Już od jakiegoś czasu mieliśmy poczucie, że w naszym asortymencie brakuje wyrazistej owocowej kulki. Nie chcieliśmy iść w stronę klasycznych smaków, które są już wśród karpi dobrze znane i na podstawie doświadczeń uważamy, że ich działanie nie jest aż tak wyjątkowe.

Cena 262,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami

Indeks: KN2093683

Producent: Karel Nikl

READY boilie Kill Krill - 3kg Karel Nikl

Recenzje: 0

Prace nad recepturą Kill Krill trwały nieprzerwalnie od ponad roku. Przetestowaliśmy dziesiątki różnych składników, płynnych dodatków, mączek, ekstraktów dzięki czemu możemy zaoferować naprawdę doskonałe kulki proteinowe!

Cena 262,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami

Śledź nas na Facebooku