Namioty i parasole karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy
Namioty i parasole

Namioty i parasole

Namiot karpiowy to totalnie niezbędny sprzęt wędkarski, kiedy chcemy zostać na noc nad wodą. Chronią przed deszczem wiatrem i daje schronienie dla nas i naszego sprzętu karpiowego. Dobrów odpowiedniego namiotu karpiowego powinien być dostosowany do ilości osób, wielkości sprzętu i czasu na jego rozstawienie. W ofercie znajdziecie namiotu jedno i dwu osobowe, szybko rozkładane na systemie parasola typu "brolly", a także duże namioty na długie zasiadki. W ofercie posiadamy także narzuty do namiotu karpiowego, które tworząc dodatkową ochronę zapobiegają skraplaniu wody w namiocie i pomagają zatrzymać ciepło w jego wnętrzu. 

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 5056210608746

Producent: RidgeMonkey

Escape XF1 Standard 1 Man Bivvy RidgeMonkey

Recenzje: 0

XF1 Standard to przestronny i wielozadaniowy namiot dla 1 osoby przeznaczony zarówno na krótkie zasiadki jak i na dłuższy pobyt nad wodą. Wyposażony w  podłogę z PCV, tropik i panel przedni, XF1 może być tak prosty,jak tylko chcesz - po prostu dostosuj go do własnych preferencji, aby dopasować się do panujących warunków nad wodą.

Cena 4 789,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: 5056210608791

Producent: RidgeMonkey

Escape XF2 Compact 2 Man Bivvy RidgeMonkey

Recenzje: 0

Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w...

Cena 5 347,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: 5056210610923

Producent: RidgeMonkey

Escape XF1 Compact 1 Man Bivvy RidgeMonkey

Recenzje: 0

XF1 Compact to najmniejszy namiot w ofercie RidgeMonkey, idealny dla wędkarza, który preferuje minimalistyczny styl nad wodą. Wyposażony w wyjmowaną podłogę z PCV, tropik i panel przedni, XF1 może być tak prosty, jak tylko chcesz - po prostu dostosuj go do własnych preferencji, aby dopasować się do panujących warunków nad wodą.

Cena 4 649,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: DC0007

Producent: SONIK Sports

AXS BROLLY Sonik Sports

Recenzje: 0

Brolly AXS jest zbudowany wokół super mocnej centralnej piasty AXS z lekkimi sztywnymi aluminiowymi słupkami, które zapewniają ultraszybką i stabilną konfigurację.

Cena 699,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku