Haki karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy
Haki
Haki karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy

Haki

Niezwykle ważny element zestawu końcowego do złowienia karpia. W ofercie posiadamy wiele różnych modeli haków m.in. zadziorowe i bezzadziorowe, do łowienia w otwartych wodach, wśród kołków i zarośli, w wielu rozmiarach. Dzięki temu możesz dobrać swój hak do sytuacji, w której znajdujesz się nad wodą. W szczególności polecamy haki technologii ATS firmy Carp'R'us, które stanowią innowacyjny przełom w dziedzinie produkcji haków karpiowych. W naszej ofercie znajdziesz haczyki karpiowe; Carp;R;us, Undercarp, Korda.

Aktywne filtry

Indeks: 5902721600864

Producent: UNDERCARP

Teflonowe haki karpiowe CRANK UNDERCARP

Recenzje: 0

Crank to haczyk, który ma bardzo szeroki łuk kolankowy oraz odgięte ostrze wraz z mikrozadziorem. Został stworzony z myślą głównie o przyponach typu KD rig. Jest to bardzo chwytny hak i pewnie trzyma rybę podczas holu. Spięcie ryby z tego haka przy dobrym zawiązaniu przyponu jest praktycznie niemożliwe. Haczyki pokryte antyodblaskowym teflonem.

Cena 13,99 zł
Dostępny

Indeks: 5902721601380

Producent: UNDERCARP

Teflonowe haki karpiowe CRANK CHODDY UNDERCARP

Recenzje: 0

Crank Choody to haczyki przeznaczone głównie do przyponów sztywnych wykonanych z fluorocarbonu. Najczęściej stosowany w przyponach chod rig oraz stiff rig. Kształt haczyka bardzo ułatwia zapięcie ryby w przyponach z fluorocarbonu. Haczyki pokryte antyodblaskowym teflonem.  

Cena 13,99 zł
Dostępny

Indeks: 5902721600932

Producent: UNDERCARP

Teflonowe haki karpiowe LONG SHANK UNDERCARP

Recenzje: 0

Long Shank to hak wykorzystywany bardzo często w przyponach 360 rig i D-rig. Długi trzonek haka, zagięte oczko oraz specjalnie wyprofilowany łuk kolankowy to szczegóły, które utrudniają wyplucie tego haka przez rybę. Long Shank dzięki swojemu kształtowi podczas brania karpia automatycznie obraca się i pewnie wbija się w dolną wargę karpia.

Cena 13,99 zł
Dostępny

Indeks: 5902721601403

Producent: UNDERCARP

Teflonowe haki karpiowe WIDE GAPE X UNDERCARP

Recenzje: 0

Niemalże identyczny haczyk jak hak Wide Gape z naszej oferty – różni się jedynie tym, że ostrze wyformowane jest pod kątem prostym w stosunku do łuku kolankowego. Klasyczny haczyk z szerokim łukiem kolankowym, dzięki któremu hak pewnie trzyma rybę podczas holu.

Cena 13,99 zł
Dostępny

Indeks: 5902721600895

Producent: UNDERCARP

Teflonowe haki karpiowe CHODDY UNDERCARP

Recenzje: 0

Choddy to haczyki przeznaczone głównie do przyponów sztywnych wykonanych z fluorocarbonu. Najczęściej stosowany w przyponach chod rig oraz stiff rig. Kształt haczyka bardzo ułatwia zapięcie ryby w przyponach z fluorocarbonu. Haczyki pokryte antyodblaskowym teflonem.  

Cena 13,99 zł
Dostępny

Indeks: 5902721600789

Producent: UNDERCARP

Teflonowe haki karpiowe CURVE SHANK UNDERCARP

Recenzje: 0

Kształt haka został tak zaprojektowany, aby podczas brania jak najszybciej obracał się i pewnie zapinał ryby w dolną wargę. Polecamy stosować w przyponach z miękkich plecionek. Idealnie spisują się w połączeniu z naszą plecionką przyponową Ultra Soft. Haczyki pokryte antyodblaskowym teflonem.

Cena 13,99 zł
Dostępny

Indeks: 5902721600819

Producent: UNDERCARP

Teflonowe haki karpiowe WIDE GAPE UNDERCARP

Recenzje: 0

Klasyczny haczyk z szerokim łukiem kolankowym, dzięki któremu hak pewnie trzyma rybę podczas holu. Oczko zostało zagięte pod kątem 15 stopni, dzięki czemu efekt zacięcia się ryby następuje jeszcze szybciej. Haczyki pokryte antyodblaskowym teflonem

Cena 13,99 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami

Indeks: CHK190

Arma Point Curve Shank Hooks

Recenzje: 0

Nowa seria haków Arma Point o nazwie Curve Shank Hooks. Haczyk o chyba najpopularniejszym kształcie zapewniającym pewne zacięcie i bardzo mocne trzymanie ryby podczas holu. Haki które nadają sie praktycznie do każdego rodzaju przyponów oraz przynęt od tonących po pływające. Haczyki karpiowe z mikro zadziorem i powlekane teflonem.

Cena 23,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: PB650

Producent: PB Products

Super Strong Aligner Hook DBF

Recenzje: 0

Haczyki karpiowe PB Products wykonane w technologii DBF (Dull Black Finish) pakowane są w sposób zapobiegający ich tępieniu w czasie przechowywania. Niezwykle ostre, wyprodukowane z najwyższej jakości stali i poddane specjalnej obróbce cieplnej, nigdy nie zawodzą. Szeroka gama haków pozwala na stosowanie ich do wszystkich metod połowu karpi i amurów.

Cena 17,49 zł Cena podstawowa 24,99 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami

Śledź nas na Facebooku