Cygnet Tackle - CARP WORLD Sklep karpiowy

Lista produktów marki Cygnet Tackle

Cygnet Tackle
Cygnet Tackle oferuje wysokiej jakości pody karpiowe, które są bardzo popularne w całej Europie. Cygnet Tackle to angielska marka oferująca solidny i wytrzymały sprzęt karpiowy jako alternatywa do ciężkich i drogich stojaków. Wykonane z maksymalnie wytrzymałego metalu, pokrytego czarnym wykończeniem są w stanie sprostać najtrudniejszym warunkom nad wodą.

Jest 74 produktów.

Pokazano 1-74 z 74 pozycji

Indeks: C606204

Producent: Cygnet Tackle

SNIPER BANKSTICKS Cygnet Tackle

Recenzje: 0

Te podpórki wyprodukowane są w ½ aluminium, z mocnym aluminiowym ostrzem oraz solidnym mechanizmem mocującym. Dzięki temu seria podpórek Sniper firmy Cygnet gwarantuje Wam długą trwałość, wytrzymałość i znakomitą cenę.

Cena 33,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Indeks: C604405

Producent: Cygnet Tackle

SNUGS GOAL POST Cygnet Tackle

Recenzje: 0

Od teraz Twoje wędki będą prezentować się elegancko i funkcjonalnie dzięki naszym Snugsom. Super cienkie i stabilne buzzbary w wersj z dwoma gwintami mocującymi do podpórek, co zapewnia ich niesamowitą stabilność. Szczególnie przydatne przy szybkim łowieniu.

Cena 22,00 zł Cena podstawowa 55,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: C602001

Producent: Cygnet Tackle

Grand Sniper Standard Pod Cygnet Tackle

Recenzje: 0

Trwałość, wszechstronność i praktyczność w każdych warunkach. Możliwość wielu opcji rozłożenia sprawia, że pod staje się niezastąpiony w każdych warunkach. Istnieje możliwość rozbudowana poda standard do wersji deluxe lub extreme.

Cena 850,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku