Sprzęt biwakowy dla karpiarzy, łóżka i fotele - CARP WORLD Sklep karpiowy
Biwak

Biwak

Czym byłaby zasiadka karpiowa bez odpoczynku nad wodą? Spędzając kilka dni nad jeziorem bądź innym zalewem ważne jest aby wyspać się i odpocząć w komfortowych warunkach. Znajdziecie tutaj wszystko czego potrzebujecie; namioty, łóżka i fotele, śpiwory na każdą porę roku oraz wiele akcesoriów ułatwiających pobyt nad wodą. W ofercie znajdziecie sprzęt marki Trakker, która oferuje najwyższą jakość wykonania sprzętu biwakowego.

Aktywne filtry

Indeks: TR208232

Producent: Trakker Products

365 Śpiwór Trakker Products

Recenzje: 0

Śpiwór 365 jest typowym śpiworem na wszystkie pory roku, z wielowarstwowa konstrukcją, wodoodpornym materiałem zewnętrznym Aquatexx oraz wypełnieniem Q7 zapewniające najwyższą wydajność podczas większości testów. 

Cena 1 125,00 zł
Obecnie brak na stanie

Indeks: TR209402

Producent: Trakker Products

Poduszka Large Pillow Trakker Products

Recenzje: 0

Chcemy aby tylko ryby i sygnalizatory nie pozwalały Wam spać na rybach, a nie Twoje łóżko czy śpiwór. To, że jesteś na rybach nie oznacza, że musisz iść na kompromis. Komfort podczas snu to podstawa.

Cena 112,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: TR210215

Producent: Trakker Products

Padded Shoulder Strap Trakker Products

Recenzje: 0

Wyścielony miękką podszewką pasek na ramię, który można używać jako pasek transportowy do krzeseł lub toreb. Pasek posiada zaczepy z obu stron oraz regulowaną długość. Dzięki specjalnej miękkiej podszewce odczuwalny ciężar bagażu jest znacznie mniejszy niż w rzeczywistości. 

Cena 59,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku