Ekstrakty karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy
Ekstrakty

Ekstrakty

Ekstrakty karpiowe służą głównie jako dodatek do miksów oraz jako zalewy do zanęt wędkarskich. Stworzone głównie na składnikach pochodzenia rybnego są atrakcyjne dla karpi. Ich wysoka zawartość składników odżywczych i duże stężenie aromatów zapewnia atrakcyjność przynęty. Dostępne są wersje płynne i proszkowe ekstraktów. W ofercie znajdują się naturalne ekstrakty, oraz wersje aromatyzowane z dodatkowym zapachem.

Aktywne filtry

Indeks: KN2040704

Producent: Karel Nikl

Amino Liquid

Recenzje: 0

Oferujemy najwyższej jakości płynne aminokwas, które moga zostac użyte do każdego rodzaju kulek proteinowych.&nbsp Płynny dodatek wykonany jest z wątroby, śledziony i wzbogacony o inne związki organiczne.&nbs...

Cena 102,40 zł Cena podstawowa 128,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: KN2040209

Producent: Karel Nikl

Stymulator apetytu CSL

Recenzje: 0

Znany produkt wysokiej jakości pochodzący z ziaren kukurydzy. Stymulator jest bogaty w cukry i atrakcyjne materiały . Powinien byc mieszany z Amino Liquid albo Amino PPC jednak można go również używać oddzielnie

Cena 21,70 zł Cena podstawowa 31,00 zł
Dostępny

Indeks: KN2050007

Producent: Karel Nikl

Melasa 500 ml - Karel Nikl

Recenzje: 0

Doskonały naturalny słodzik. Jego smak i aromat kusi karpia. Idealna do zalewanai przynęt oraz jako słodzik przy produkcji własnych kulek. Dawkowanie 10-50 ml / 500g.

Cena 18,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: KN2070206

Producent: Karel Nikl

Rozpuszczalny ekstrakt z mięsa łososiowego - 50 g Karel Nikl

Recenzje: 0

Jedyny na rynku oferujemy całkowicie nowy produkt. Jest to wyciąg z mięsa łososiowego,który jest w pełni rozpuszczalny w wodzie. Ma silny smak mięsa i przyjemny łososiowy zapach, który wabi karpia. Zaleca się dodawanie do mieszanek rybnych.

Cena 46,20 zł Cena podstawowa 66,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku