Podbieraki karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy
Podbieraki
Podbieraki karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy

Podbieraki

Podbieraki karpiowe do bezpiecznego podbierania ryb po ich wyholowaniu. W ofercie znajdziecie jedno i dwu częściowe podbieraki oraz siatki zapasowe do podbieraków. W tym dziale uzbroicie swój podbierak karpiowy o pływak, dzięki czemu po wrzuceniu go do wody, będzie unosił się na tafli wody. 

Aktywne filtry

Indeks: KN2060251

Producent: Karel Nikl

Podbierak BASIC Karel Nikl 36"

Recenzje: 0

Podbierak karpiowy o doskonałym stosunku ceny do jakości. Podbierak z jednoczęściową rękojeścią i krzyżem śrubowym wykonanym z hartowanego tworzywa sztucznego. Rmiona bardzo łatwo zdemontować, bez zbędnego wysiłku. Podbierak nadaje się dla każdego wędkarza, który szuka dobrej jakości podbieraka w niskiej cenie. 

Cena 187,60 zł Cena podstawowa 268,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: KN2060268

Producent: Karel Nikl

Podbierak STANDARD Karel Nikl 42"

Recenzje: 0

Karpiowy podbierak średniej klasy odpowiedni na każdą sytuację. Matowa, czarna, dwu częściowa rękojeść, a także wytrzymała, zielona siatka, przyjazna rybom. Krzyż trzymający ramiona podbieraka wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego. System pozwala na szybki montaż i demontaż ramion co jest bardzo istotne po wyholowaniu ryby. 

Cena 313,00 zł
Obecnie brak na stanie

Indeks: KN2061197

Producent: Karel Nikl

Pływak do podbieraka Karel Nikl

Recenzje: 0

Niezawodny sprzęt, którego praktycznie nie trzeba przedstawiać. Pływak zapobiega tonięciu podbieraka, gdy musimy zająć się holowaniem ryby i nie mamy czasu go odłożyć na brzeg. Rozmiar uniwersalny pa...

Cena 45,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: TR214205

Producent: Trakker Products

Defy Landing Net Trakker Products

Recenzje: 0

Defy Landing Net to podbierak o dwuczęściowym uchwycie o długości 6ft i charakterystycznym wykończeniu „odwróconego karbonu”. Blok ramion jest wykonany z solidnego aluminium, aby zapewnić wytrzymałość i niezawodność, a rączka jest wykończona anodowaną w ćwierć długości rękojeścią antypoślizgową i zewnętrzną czarną grafiką.

Cena 699,00 zł
Obecnie brak na stanie

Indeks: TR214707

Producent: Trakker Products

Deluxe spare mesh Trakker Products

Recenzje: 0

Deluxe 42ins Spare Mesh to głęboka, swobodnie płynąca, oliwkowa siatka, która z łatwością przesuwa się po wodzie, ułatwiając podbieranie ryb. Wykonana z wysokiej jakości siatki, z subtelnym brandingiem na wzmocnionym brzegu i dużą ikoną tonalną, nadaje wyraźny wygląd, zwłaszcza w wodzie. Jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi podbierakami w naszej ofercie.

Cena 179,00 zł
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku