Żyłki karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy
Żyłki
Żyłki karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy

Żyłki

Wytrzymale i solidne żyłki karpiowe, fluoro i kamuflujące. Wędkarskie żyłki karpiowe znanych marek Korda Products, Katran Fishing, PB Products, Awas, Awa-shima, Kryston, RigdeMonkey. Tylko niezawodne żyłki do łowienia w trudnych warunkach i na otwartych wodach. Żyłki karpiowe do rzutu oraz wywózki.

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: AS030-24-22

Producent: AWA-SHIMA

CAMO QUATTRO 600m

Recenzje: 0

Wysoce specjalistyczna żyłka do wszelkich metod gruntowych. Numer 1 na rynku żyłek gruntowych. Prawdziwy system kamuflażowy - (4 Colors Instant Camuflage System) mieszanina czterech płynnie zmieniających się kolorów maskujących. Jedna z najlepszych na rynku żyłek, której barwy sprawiają że staje się niewidoczna na dnie wśród roślin, kamieni, korzeni, itp.

Cena 60,80 zł Cena podstawowa 76,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: AS030-23-025

Producent: AWA-SHIMA

REFLECTOR CARP 600m

Recenzje: 0

Wysoce specjalistyczna żyłka karpiowa. Jedna z najlepiej sprzedających się żyłek karpiowych w Europie. Inżynierowie Awa-Shima dzięki nowatorskim rozwiązaniom i zostosowanej technologii (Light Refraction Instant Camuflage System) stworzyli produkt, który nie ma swojego odpowiednika na rynku. ION POWER Reflector Carp potrafi zmieniać swój kolor

Cena 57,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: AS030-22-028

Producent: AWA-SHIMA

ION Power Browny Karp 1200m

Recenzje: 0

Żyłka ze specjalnego Novamid Mitsubishi NT 70 polimeru opracowana do połowów karpi. żyłka jest doskonale gładka i ma wysoką wytrzymałość w węźle, ma kolor brązowy gnijącego liści dla niskiej widoczności w każdych warunkach oświetleniowych.

Cena 73,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku