Pop-upy karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy
Pop up
Pop-upy karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy

Pop up

Kulki pływające typu pop-up są znane wszystkim karpiarzom. Dzięki użyciu pop-upów możesz wyróżnić swoją przynętę na dnie i zainteresować nią karpie. Kulki pływające można łączyć z kulkami tonącymi tworząc tzw. "bałwanki". Pop-upy występują w kilku średnicach, wielu aromatach, a także wielu kolorach. Standardowo kulki pływające są dostępne w aromatach śmierdzących np. krylowe, rakowe, rybne oraz słodkich/owocowych np. scopex, banan, ananas. Kulki pływające są przydatne w szczególności na zamulonym i zarośniętym, gdzie potrzebne jest podniesienie przynęty. 

Aktywne filtry

Indeks: KN2064396

Producent: Karel Nikl

Pop-up Kill Krill Karel Nikl

Recenzje: 1

W tym sezonie poszerzyliśmy nasz asortyment o nową linię pop-upów, które zastępują mrożone pływające kulki. Od dawna poszukiwaliśmy sposobu do stworzenia długo pływających, świeżych i atrakcyjnych kulek bez konieczności stosowania dużej ilości środków konserwujących.

Cena 35,00 zł
Dostępny

Indeks: KN2087538

Producent: Karel Nikl

Pop-up 3XL Karel Nikl

Recenzje: 0

W tym sezonie poszerzyliśmy nasz asortyment o nową linię pop-upów, które zastępują mrożone pływające kulki. Od dawna poszukiwaliśmy sposobu do stworzenia długo pływających, świeżych i atrakcyjnych kulek be...

Cena 21,60 zł Cena podstawowa 36,00 zł
Dostępny

Śledź nas na Facebooku