Pop-upy karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy
Pop up
Pop-upy karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy

Pop up

Kulki pływające typu pop-up są znane wszystkim karpiarzom. Dzięki użyciu pop-upów możesz wyróżnić swoją przynętę na dnie i zainteresować nią karpie. Kulki pływające można łączyć z kulkami tonącymi tworząc tzw. "bałwanki". Pop-upy występują w kilku średnicach, wielu aromatach, a także wielu kolorach. Standardowo kulki pływające są dostępne w aromatach śmierdzących np. krylowe, rakowe, rybne oraz słodkich/owocowych np. scopex, banan, ananas. Kulki pływające są przydatne w szczególności na zamulonym i zarośniętym, gdzie potrzebne jest podniesienie przynęty. 

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-45 z 45 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: KN2064464

Producent: Karel Nikl

Pop-up Carp Bonbons - 3XL 80g Karel Nikl

Recenzje: 0

Na ten sezon przygotowaliśmy następny przysmak w postaci cukierków dla karpi Carp Bombons. Niezwykle atrakcyjne cukierki pływające lub tonące w wyrazistych fluorescencyjnych kolorach do łowienia osobno lub w kombinacji z innymi zanętami.

Cena 39,90 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KN2087675

Producent: Karel Nikl

Pop-up Kill Krill Karel Nikl

Recenzje: 1

W tym sezonie poszerzyliśmy nasz asortyment o nową linię pop-upów, które zastępują mrożone pływające kulki. Od dawna poszukiwaliśmy sposobu do stworzenia długo pływających, świeżych i atrakcyjnych kulek bez konieczności stosowania dużej ilości środków konserwujących.

Cena 33,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: KN2011513

Producent: Karel Nikl

Pop-up 3XL Karel Nikl

Recenzje: 0

W tym sezonie poszerzyliśmy nasz asortyment o nową linię pop-upów, które zastępują mrożone pływające kulki. Od dawna poszukiwaliśmy sposobu do stworzenia długo pływających, świeżych i atrakcyjnych kulek be...

Cena 28,00 zł
Więcej
Brak na magazynie

Indeks: KN2035212

Producent: Karel Nikl

Gigantica pop-up Smokers Karel Nikl

Recenzje: 0

Czarne pływające kulki haczykowe o aromacie Gigantika, których właściwości pływające utrzymywane są przez minimum 48 godzin. Pop-up smokers "smużą" w kontakcie z wodą uwalniając aromatyczne składniki.

Cena 33,00 zł
Więcej
Dostępny

Śledź nas na Facebooku