Catch report - CARP-WORLD sklep dla karpiarzy

Catch report

XI Puchar Carp-World

comment 0 komentarze
remove_red_eye 1310 odsłony

Jarosławki i dyżury

Siema! Zaczniemy od wyjaśnienia tytułu. Jarosławek chyba nie musimy tutaj nikomu przedstawiać, a co do dyżurów – wyprawa była wspólna więc i raport zdecydowaliśmy się napisać wspólnie. Zatem klawiaturę oddaję w ręce kompana ????

comment 0 komentarze
remove_red_eye 1646 odsłony

Czas kończyć sezon

Przyznam szczerze, że ten sezon był dla mnie szalony. Słaby początek, ale za to końcówka sierpnia niesamowita, która przyniosła kilka rybek powyżej 20 kg.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 1021 odsłony

9 PUCHAR CARP-WORLD ZAPISY

comment 0 komentarze
remove_red_eye 1722 odsłony

Powrót po wielkie karpie

Tegoroczna, wrześniowa zasiadka na Gosławicach to tak naprawdę mój powrót po trzy letniej przerwie na tym zbiorniku. Emocje i podekscytowanie przed wyjazdem były bardzo wysokie. Każdy kto choćby słyszał o tej wodzie, zdaje sobie sprawę z wielkości i ilości karpi tam pływających. Jednak jak wiadomo w mediach społecznościowych czy też relacjach znajomych słyszymy zawsze o niesamowitych połowach, ale nikt niestety nie wspomina ilu ludzi zjeżdża o przysłowiowym „blanku”. Nie wystarczy tam być, a poza zrobieniem wszystkiego najlepiej jak się potrafi pozostaje jeszcze ta bardzo ważna nutka szczęścia, bez której ani rusz o czym już kilkukrotnie się przekonałem ( myślę, że nie tylko ja).

comment 0 komentarze
remove_red_eye 919 odsłony

Błoto! Wszędzie błoto!

Trochę mi zajęło zebranie się do napisania tej relacji podobnie jak dosyć długo trwało aby ten wyjazd doszedł do skutku. Na zasiadkę dostaliśmy zaproszenie na początku zeszłego roku od Erwina i mimo tego że na łowisko mamy prawie 500km od domu postanowiliśmy skorzystać z tego zaproszenia.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 1225 odsłony

Długo wyczekiwany wyjazd

Zaczęło się wspaniale bo już pierwszej nocy udało się wypracować trzy brania i wszystkie zakończone holem. Jako pierwszy na macie zameldował się piękny karp o wadze 20,2 kg!

comment 0 komentarze
remove_red_eye 630 odsłony

Lipcowa zasiadka nad bajecznym jeziorem

Relacja Adiego z jego ostatnie wyprawy, podczas której złowił wiele pięknych ryb.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 1086 odsłony

Zasiadka teamowa na Szmaragdowym Stawie

Wiosna w tym roku dość późno zawitała w naszym kraju więc planowana zasiadka teamowa na łowisku Szmaragdowy Staw stała pod znakiem zapytania. Prognoza jak i Alert Pogodowy informował nas o silnych porywach wiatru jak również możliwości opadu gradu. Jak to się mówi "Żaden karpiarz pogody się nie boi". Jedziemy! 

comment 0 komentarze
remove_red_eye 969 odsłony

VI CARP CAMP - zapisy

Zawody odbędą się w dniach 15-18.04.2021r. na Łowisku „Spalona – Strefa Ciszy” w miejscowości Kunice koło Legnicy.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 4039 odsłony

Śledź nas na Facebooku