Catch report - CARP-WORLD sklep dla karpiarzy

Catch report

Błoto! Wszędzie błoto!

Trochę mi zajęło zebranie się do napisania tej relacji podobnie jak dosyć długo trwało aby ten wyjazd doszedł do skutku. Na zasiadkę dostaliśmy zaproszenie na początku zeszłego roku od Erwina i mimo tego że na łowisko mamy prawie 500km od domu postanowiliśmy skorzystać z tego zaproszenia.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 723 odsłony

Długo wyczekiwany wyjazd

Zaczęło się wspaniale bo już pierwszej nocy udało się wypracować trzy brania i wszystkie zakończone holem. Jako pierwszy na macie zameldował się piękny karp o wadze 20,2 kg!

comment 0 komentarze
remove_red_eye 264 odsłony

Lipcowa zasiadka nad bajecznym jeziorem

Relacja Adiego z jego ostatnie wyprawy, podczas której złowił wiele pięknych ryb.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 548 odsłony

Zasiadka teamowa na Szmaragdowym Stawie

Wiosna w tym roku dość późno zawitała w naszym kraju więc planowana zasiadka teamowa na łowisku Szmaragdowy Staw stała pod znakiem zapytania. Prognoza jak i Alert Pogodowy informował nas o silnych porywach wiatru jak również możliwości opadu gradu. Jak to się mówi "Żaden karpiarz pogody się nie boi". Jedziemy! 

comment 0 komentarze
remove_red_eye 438 odsłony

VI CARP CAMP - zapisy

Zawody odbędą się w dniach 15-18.04.2021r. na Łowisku „Spalona – Strefa Ciszy” w miejscowości Kunice koło Legnicy.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 3291 odsłony

Salagou 2020

Po raz kolejny udało się nam pojechać w to niesamowicie piękne miejsce. Wyprawa na chyba najpiękniejsza w Europie zaporówkę zawsze w nas budzi emocje, mimo tego, że jedziemy tam już któryś raz z kolei. 

comment 0 komentarze
remove_red_eye 1427 odsłony

Starorzeka

Starorzeka, bo to miejsce mojej ostatniej zasiadki, na samą myśl setki pomysłów możliwości na położenie zestawu jak i zastosowanie przynęt. W dniu kiedy dotarłem na miejsce byłem zaskoczony dosyć wysokim stanem wody jak na ostatnie lata na Starorzece… W związku z tym część pomysłów odpadła na starcie, ale wziąłem się do rob

comment 0 komentarze
remove_red_eye 490 odsłony

"Hat-trick"

Na lipcową zasiadkę wybrałem się z kolegą Arkiem. Pogoda jak na środek lata idealna, temperatury w granicach 20-25 stopni, przelotne deszcze i wiaterek. Już w pierwszą dobę na mojej macie melduje sie pierwszy karp.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 232 odsłony

Zaproszenie do rzutu

Witam wszystkich 21 czerwca wybrałem się na łowisko Pstrążna , pogoda tego dnia i kilku poprzedzających nie była łatwa ciągłe opady deszczu, wiatr, oraz burze nie sprzyjają do wygodnej zasiadki, jednak nie poddałem się.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 235 odsłony

Majowe Miłoszewo

Tydzień na Miłoszewie, czy nie brzmi pięknie? Oczywiście, że tak!

comment 0 komentarze
remove_red_eye 182 odsłony

Śledź nas na Facebooku