Sprzęt do nęcenia - CARP WORLD Sklep karpiowy
Sprzęt do nęcenia
Sprzęt do nęcenia - CARP WORLD Sklep karpiowy

Sprzęt do nęcenia

Szeroka gama sprzętów do nęcenia  łowiska. Lekkie i wygodne kobry wędkarskie, które nie męczą ręki podczas długiego nęcenia, proce wędkarskie, które pozwalają precyzyjnie zanęcić łowisko, rakiety zanętowe typu Spomb lub Spider, które otwierają się przy uderzeniu w wodę. W tym dziale znajdziecie także szeroką ofertę wiaderek wędkarskich, w których możecie przechowywać i przygotowywać zanęty i mieszanki, łyżki, do ich mieszania, a także kruszarki, do mielenia kulek proteinowych. 

Aktywne filtry

Indeks: KN1486475

Producent: SPOMB

Spomb MINI Bait Rocket

Recenzje: 0

Mniejsza siostra rakiety SPOMB. Posiada te same funkcje co klasyczny SPOMB, wersja mini przeznaczona jest dla wędkarzy, którzy nie chcą nęcić obficie. Masa rakiety wynosi zaledwie 30 gram, w pełni naładowana waży ok 9- 100 gramów.

Cena 50,00 zł
Obecnie brak na stanie

Indeks: KN615813

Producent: SPOMB

SPOMB - rakieta otwierana

Recenzje: 0

Rewolucyjne narzędzie, dzięki któremu można nęcić każdym rodzajem przynęty osiagając odległości nawet 170 metrów. Do rakiety mozna wsypać praktycznie każdy rodzaj zanęty, kulki, pelet, zairno, zanętę sypką, itp. Po zamknięciu rakiety można oddać nią rzut w wybrane przez nas nęcisko.

Cena 60,00 zł
Obecnie brak na stanie

Indeks: TR216113

Producent: Trakker Products

Kwadratowe wiadro z tacką 13 l Trakker Products

Recenzje: 1

13 litrowe plastikowe bardzo wytrzymałe wiadro. Idealnie nadaje się do przenoszenia wszelkiego rodzaju przynęt. Niezastąpione przy mieszaniu zanęt, method mixów itp. Wiadro posiada wyjmowaną tackę idealnie nadającą się do przechowywania kulek haczykowyh, materiałów PVA

Cena 71,00 zł
Dostępny

Śledź nas na Facebooku