Sprzęt do nęcenia - CARP WORLD Sklep karpiowy
Sprzęt do nęcenia
Sprzęt do nęcenia - CARP WORLD Sklep karpiowy

Sprzęt do nęcenia

Szeroka gama sprzętów do nęcenia  łowiska. Lekkie i wygodne kobry wędkarskie, które nie męczą ręki podczas długiego nęcenia, proce wędkarskie, które pozwalają precyzyjnie zanęcić łowisko, rakiety zanętowe typu Spomb lub Spider, które otwierają się przy uderzeniu w wodę. W tym dziale znajdziecie także szeroką ofertę wiaderek wędkarskich, w których możecie przechowywać i przygotowywać zanęty i mieszanki, łyżki, do ich mieszania, a także kruszarki, do mielenia kulek proteinowych. 

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-37 z 37 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: KN1486475

Producent: SPOMB

Spomb MINI Bait Rocket

Recenzje: 0

Mniejsza siostra rakiety SPOMB. Posiada te same funkcje co klasyczny SPOMB, wersja mini przeznaczona jest dla wędkarzy, którzy nie chcą nęcić obficie. Masa rakiety wynosi zaledwie 30 gram, w pełni naładowana waży ok 9- 100 gramów.

Cena 50,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: KN615813

Producent: SPOMB

SPOMB - rakieta otwierana

Recenzje: 0

Rewolucyjne narzędzie, dzięki któremu można nęcić każdym rodzajem przynęty osiagając odległości nawet 170 metrów. Do rakiety mozna wsypać praktycznie każdy rodzaj zanęty, kulki, pelet, zairno, zanętę sypką, itp. Po zamknięciu rakiety można oddać nią rzut w wybrane przez nas nęcisko.

Cena 60,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: CRU900101

Producent: Carp´R´us

BAIT SLING - koszyczek do nęcenia Carp'R'us

Recenzje: 0

koszyczek do nęcenia Długo oczekiwana pomocna rzeczy przy nęceniu za pomoca method miksu oraz pelletu. Dobre i trafne nęcenie karpia podczas połowu to juz połowa sukcesu, który możesz osiągnąć przy wykorzystaniu bardzo prostego ale skutecznego koszyczka. Przekonaj sie sam jest to proste i dokładne!

Cena 59,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: ESP65300001

Producent: ESP

Proca ESP Boilie Pult

Recenzje: 0

Proca do osiągania maksymalnego dystansu przy minimalnym rozrzucie, mieści w sobie 10 kulek 18 mm lub 16 kulek 15 mm.

Cena 66,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: TR216113

Producent: Trakker Products

Kwadratowe wiadro z tacką 13 l Trakker Products

Recenzje: 1

13 litrowe plastikowe bardzo wytrzymałe wiadro. Idealnie nadaje się do przenoszenia wszelkiego rodzaju przynęt. Niezastąpione przy mieszaniu zanęt, method mixów itp. Wiadro posiada wyjmowaną tackę idealnie nadającą się do przechowywania kulek haczykowyh, materiałów PVA

Cena 69,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku