Kill Krill Karel Nikl - CARP WORLD Sklep karpiowy
Kill Krill

Kill Krill

Przynęty karpiowe z serii Kill Krill marki Karel Nikl to wyjątkowo naturalne produkty pochodzące z kryla arktycznego. Cała seria została stworzona wyłącznie o najwyższej jakości mączki krylowe i ekstrakty z kryla. Krylowe kulki proteinowe Kill Krill są wyjątkowo skuteczną przynętą na karpia. Sprawdzają się cały rok.

Aktywne filtry

Indeks: KN2093676

Producent: Karel Nikl

Kill Krill pellet - 3kg Karel Nikl

Recenzje: 0

Bardzo atrakcyjne granulki opierające się na koncepcji kulek proteinowych Kill Krill. Doskonałe jako dodatek do kulek proteinowych, do worków i tuneli PVA, lub jako doskonała przynęta do połowów z marszu.

Cena 111,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami

Indeks: KN2093683

Producent: Karel Nikl

READY boilie Kill Krill - 3kg Karel Nikl

Recenzje: 0

Prace nad recepturą Kill Krill trwały nieprzerwalnie od ponad roku. Przetestowaliśmy dziesiątki różnych składników, płynnych dodatków, mączek, ekstraktów dzięki czemu możemy zaoferować naprawdę doskonałe kulki proteinowe!

Cena 262,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami

Indeks: KN2064396

Producent: Karel Nikl

Pop-up Kill Krill Karel Nikl

Recenzje: 1

W tym sezonie poszerzyliśmy nasz asortyment o nową linię pop-upów, które zastępują mrożone pływające kulki. Od dawna poszukiwaliśmy sposobu do stworzenia długo pływających, świeżych i atrakcyjnych kulek bez konieczności stosowania dużej ilości środków konserwujących.

Cena 35,00 zł
Dostępny

Indeks: KN2093737

Producent: Karel Nikl

Booster KILL KRILL - 250 ml - Karel Nikl

Recenzje: 0

Doskonałe rozwiązanie, które mocno uatrakcyjnia przynęte nawet dla najbardziej ostrożnych karpi. Jest to mieszanka kilku dodatków,która świetnie nadaje się do miksów, pelletów oraz gotowych kulek

Cena 33,00 zł
Dostępny

Śledź nas na Facebooku