Pellety karpiowe - CARP WORLD Sklep karpiowy
Pellety

Pellety

Pellety wędkarskie to bardzo popularna przynęta na karpie. Służy głównie do nęcenia w obrębie głównej przynęty, ale nadaje się również jako przynęta główna. Najbardziej popularne to pellety halibutowe, w wersji czarnej oraz czerwonej. Posiadają dużą ilość składników odżywczych dlatego są tak chętnie pobierane przez karpie. Znajdziecie tutaj także wiele innych aromatów pelletów karpiowych rybnych oraz słodkich. Wychodząc na przeciw potrzebom karpiarzy producencie zadbali także o pellety haczykowe, a także pllety haczykowe zalewane płynnym dipem, a także obsypywane dipem proszkowym. 

Aktywne filtry

Indeks: KN2075870

Producent: Karel Nikl

Devil Krill pellet - 3 kg

Recenzje: 0

Pellet którego bazę stanowi mix, z ktorego wykonane są kulki proteinowe Devil Krill. Doskonałe jako dodatek do kulek proteinowych, do worków i tuneli PVA, lub jako doskonała przynęta do połowów z marszu.

Cena 111,00 zł
Obecnie brak na stanie

Indeks: KN2087064

Producent: Karel Nikl

Krillberry pellet - 3 kg Karel Nikl

Recenzje: 0

Niezawodna przynęta Krillberry została stworzona z dodatkiem soczystych owoców leśnych, które w połączeniu ze śmierdzącym aromatem niezawodnego Kill Krilla dają wyjątkowo skuteczne połączenie. Bardzo atrakcyjne granulki opierające się na koncepcji kulek proteinowych Kill Krill. Doskonałe jako dodatek do kulek proteinowych, do worków i tuneli PVA, lub jako...

Cena 111,00 zł
Obecnie brak na stanie

Indeks: KN2093676

Producent: Karel Nikl

Kill Krill pellet - 3kg Karel Nikl

Recenzje: 0

Bardzo atrakcyjne granulki opierające się na koncepcji kulek proteinowych Kill Krill. Doskonałe jako dodatek do kulek proteinowych, do worków i tuneli PVA, lub jako doskonała przynęta do połowów z marszu.

Cena 111,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami

Indeks: KN2080509

Producent: Karel Nikl

Halibut pellet 1kg Karel Nikl

Recenzje: 0

Dziś już dobrze znane pellety z dziurką. Zawiera on dużą zawartość oleju z ryb i wykonany jest na bazie mączek rybnych. Ze względu na niską cenę są często używane przez wędkarzy. Nie nadają się...

Cena 37,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami

Śledź nas na Facebooku