Zwroty

Każdemu klientowi przysługuje możliwość od odstąpienia od umowy kupna / sprzedaży w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru zamówienia.

Podstawą do zwrotu jest paragon, bądź inny dowód zakupu., który klient otrzymuje w przesyłce. Prosimy o zachowanie paragonu!

Zwracany towar nie powinien nosić śladów użytkowania, powinien posiadać folię ochronną, metki - stan idealny taki jak w momencie odbioru.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, jeżeli korzystał z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jej charakteru, cech i funkcjonowania.

Zwrot zostanie rozpatrzony w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy

Towar należy wysłać na adres naszej firmy wraz z dokumentem potwierdzającym zakup i formularzem zwrotu. Poprawnie wypełniony formularz zwrotu znacząco przyspiesza całą procedurę.

Prosimy wysyłać paczki tylko za potwierdzeniem nadania. Kwotę do zwrotu* wpłacamy tylko na nr konta bankowego podany w formularzu zwrotu! Paczki należy odsyłać za pośrednictwem poczty polskiej, w przypadku gdy zwrot jest spowodowany błędem sklepu, klient otrzymuje zwrot kosztów wysyłki po przesłaniu na mail sklep@carp-world.pl skanu nadania paczki na poczcie.

NIE ODBIERAMY PACZEK WYSŁANYCH ZA POBRANIEM, a także za pomocą firmy In Post Paczkomaty takie paczki wracają do nadawcy na jego koszt!

Pobierz formularz zwrotu.

Szczegółowe prawa konsumenta określa ustawa.

Śledź nas na Facebooku